זולות בים

השאירו פרטים ונתחיל לתכנן את עיצוב האירוע שלכם!

הקמת זולות על הים

 זולות בים שמקימים על מנת לערוך אירועים פרטיים ונינוחים צצות היום יותר מתמיד וזה יכול להיות אירוע קבוע או אירוע חד פעמי, והמשותף לכולם הוא שמדובר באירועים שבהם נהנים כולם להיות יחד על שפת הים בצורה שהכי נוח לשבת בה – זולות מעניינות ונינוחות שאפשר להשתרע עליהן. זוהי כבר לא סתם אופנה אלא העדפה ברורה של אנשים שיודעים שים הוא המקום שבו אפשר להקים מתחם זולות עם ציליות ושאר המתקנים להאכלה וגם אטרקציות נוספות והכל כדי לערוך חתונה או שמחה פרטית או אפילו אירוע חברה. חברת נח בטבע מציעה לכם זולות נפלאות ואיכותיות שתשמחו להתגאות בהן ולהזמין אליהן אורחים מכל מקום בארץ ובעולם.

מה חשוב לדעת על אירועים שיש בהם זולות בים?

  • מקובל לחשוב בטעות שמדובר רק באירועים של צעירים מאוד שרוצים לתפוס ראש ושלא יפריעו להם עם חגיגה ממוסדת ומסודרת מדי. אבל תתפלאו לגלות שאפשר באירועים כאלה לעשות הכל ללא יוצא מהכלל ואפשר גם להזמין אנשים מבוגרים שנהנים מהשלווה ומהרוגע ומהיכולת לשבת בצורה הכי טבעית ונוחה על שפת הים, וליהנות מהאירוע. תמיד יהיו בהם מי שיקום לרקוד ויהיו מי שיעדיפו להשתרע בצל על כריות, פופים וספות נמוכות.
  • זולות מתאימות לא רק לשמחות ולאירועים אלא גם לכל מי שרוצה לערוך התכנסויות, סדנאות ומחנה כלשהו שמתאים לערוך בטבע. זה מאפשר לכם ליהנות מהים, מהשמש, מהחול, מהאוויר הצח ומכך שיש בכל זאת חופים בארץ שאין בהם הרבה אנשים וכך אפשר ליהנות מפרטיות מוחלטת לכמה שעות. זה מחייב אמנם אישורים במקרים רבים אבל בדרך כלל אפשר לקבל אותם וליהנות מהאירוע שתארגנו בעזרת חברת ההפקות.
  • לפינות הישיבה מתלווה מחשבה מעמיקה על תכנון המתחם והצבת ציליות וסככות ייעודיות כדי שאפשר יהיה ליהנות שם בשמש. זה מחייב גם כישורים לוגיסטיים ולהביא מראש את כל הציוד שנדרש על מנת להוציא לפועל את כל התכניות שלכם לאירוע מוצלח.

זולה בים מחירים מדהימים

חברת נח בטבע מציעה לכם הרבה יצירתיות וניסיון מקצועי בעריכת אירועים כאלה בטבע עם פינות ישיבה של זולות איכותיות ואסתטיות לכל מטרה.
הקמת זולה בים כולל כל הציוד שאתם צריכים

הקמת זולה בים

כשרוצים לערוך אירוע מיוחד בטבע בוחרים בדרך כלל בים, במיוחד בישראל. פה מתאפשרת הקמת זולה בים לאחר ארגון נכון ואישורים ואפשר לערוך כל אירוע שרוצים בכל היקף. הזולות עצמן נבנות במתחם מיוחד והן מרשימות רבים ולכן גם מציעים אותן למי שרוצה לבחור בהן לאירוע בלתי שגרתי שיתאים לבני כל הגילים. לפעמים אתם רואים אותם מרחוק אבל לא יכולים להתקרב לגמרי כי זה אירוע פרטי ואתם לא רוצים להפריע, וזה מובן. אבל תמיד אפשר לראות עד כמה האנשים נהנים שם בכל עונה ובין אם זה אירוע שנערך ביום או בלילה. כדי לערוך אירוע כזה בעזרת מומחים מקצועיים רצוי לפנות למי שצבר ניסיון רב, כמו חברת נח בטבע, שעורכת כבר זמן רב מאות אירועים מסוגים שונים בטבע ובים.

מהם היתרונות של הקמת זולה בים?

  • זולות הן הדרך המועדפת והנוחה ביותר היום לשבת על חוף הים שעות. זה לא מונע את החול כמובן, אבל זהו היתרון הגדול ביותר משום שזולות אפשר להניח על שטיחים ומחצלות ואז להניח את הכריות הענקיות או פופים, או למי שמעדיף יותר תמיכה גם ספות נמוכות מיוחדות לישיבה כזאת. זאת בדיוק הזול שתגרום לאורחים שלכם לשקוע בהן ולהשתרע במשך שעות ואתם תיהנו מהנוכחות ושביעות הרצון שלהם עוד זמן רב אחר כך.
  • אירועים שמיועדים לחוף הים נראים אחרת לגמרי כפינת זולות מאשר אירוע מוסדר עם כיסאות מתקפלים. זה הרבה יותר טבעי לשבת ככה וגם מנצל טוב יותר את הרכות של החוף והנינוחות הרוגעת של חוף הים. אפשר בקלות להוסיף לזה אטרקציות נוספות כמו בישול מזונות שונים על החוף לפי העדפתכם, וכל האירוע מתקיים במתחם מגודר ומסודר שיש לכם פרטיות בו והמון אפשרויות אירוח.
  • אירוע עם זולות על הים מחייב גם ציוד מתאים לפי הדרישות והצרכים שלכם. קחו חברה שיכולה להביא ציוד משלה במקום להטריח אתכם כדי שתוכלו לדאוג לאורחים שלכם ולא ללוגיסטיקה של האירוע עצמו.

זולה בים

גם אירוע נינוח ורגוע דורש מקצועיות ומומחיות וזה בדיוק מה שחברת נח בטבע מציעה לכם בארגון הזולות שלכם על חוף הים, יחד עם הציוד שהיא מביאה איתה לפי הצרכים שלכם.