הפקת חתונות בטבע- חופה בנוף ההרים

4 סיבות לקיים חתונה בטבע

מה בכתבה

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות צעירים בוחרים לא לקיים את חתונתם באולמות וגני האירועים ומתחתנים בטבע. למה זה קורה ומה היתרונות בלחגוג אירוע בחיק הטבע? ריכזנו עבורכם 4 סיבות לקיים חתונה בטבע, המשיכו לקרוא!

1. חוגגים בלי לקרוע את הכיס

זה לא סוד שהפקת אירוע היא עסק יקר. זוגות צעירים בתחילת דרכם מוציאים סכומים אסטרונומיים על מנת לחגוג באולם או גן אירועים יוקרתי, רבים מהם נזקקים להלוואות על מנת לעמוד בהוצאות החתונה ואף יש לא מעט מקרים שהנטל הכלכלי מלווה את אותם זוגות שנים רבות קדימה.

כמה עולה חתונה בטבע?

אחת הסיבות המרכזיות שבגללה זוגות צעירים בוחרים לחגוג את יום שמחתם דווקא בטבע היא הפן הכלכלי! כבר לא צריך לשלם סכומיי עתק על מנות באולמות וגני האירועים. ניתן לקיים את החתונה במחירים שפויים ויחד עם זאת לא להתפשר על איכות האירוע! אז כמה עולה חתונה בטבע? אנו בנח בטבע מתאימים את אופי האירוע לכל תקציב אותו הלקוחות מגדירים ופועלים על מנת להפיק את אירוע החלומות!
https://noachbateva.co.il/wp-content/uploads/2021/03/פינת-זולה-בחתונה-בטבע_optimized-scaled.jpg

2.התפאורה המושלמת

בעוד שבמרבית אולמות האירועים הנוף מהונדס ועשוי פלסטיק, בקיום אירוע בטבע נוכל לבחור לוקיישן חלומי ובו התפאורה כבר מוכנה ועוצבה על ידי אמא אדמה. לרקע המדבר, בין צמרות העצים ביער או בשדה שיבולים צהוב וקייצי, תוכלו לחגוג את חתונתכם במקום אותנטי ויפייפה לבחירתכם!

3.השקט והאוויר הצלול

ברוב עונות השנה למעט החורף מזג האוויר הישראלי מאפשר לנו לחגוג אירועים באוויר הפתוח. מרבית גני האירועים בהם ניתן לחגוג באוויר הפתוח נמצאים במרכזי התעשיה או בפאתי ההרים, במקומות רבים מרגישים את הזיהום והרעש. כאשר חוגגים חתונה בטבע ניתן לקיים את האירוע באוויר צלול ונקי ללא הזיהום והרעש של העיר.

4.ייחודיות

חתונה היא אירוע של פעם בחיים, אנו בטוחים שאתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מיוחד. אירוע שייזכר לעד כחוויה מיוחדת. כיום, קשה ליצור חתונה ייחודית בעזרת אטרקציות, אוכל או מוזיקה באירוע. הפתרון האידיאלי הוא לייחד את חתונתכם בעזרת לוקיישן פסטורלי ומהמם המשלב את הטבע הבתולי עם עיצוב מתחם האירוע בהתאמה אישית.

אירוע החלומות

לסיכום, ניתן לקיים את חתונת החלומות שלכם בטבע, עם נוף טבעי מרהיב באוויר הפתוח והנקי וכל זה מבלי לסחוב את הנטל הכלכלי של קיום האירוע שנים קדימה. זה יהיה ערב מהחלומות, ערב שכל המוזמנים ובעיקר אתם תזכרו לעד.
הייחודיות של הטבע, השילוב בין השקט של הסביבה למוזיקה שתבקע מהרמקולים, תרעיד את הרחבה ותנעים את אוזניכם ייצרו רגעים בלתי נשכחים!
אנו בנח בטבע נשמח להפיק ולעצב את אירוע החלומות הייחודי שלכם!

חוגגים אירוע בקרוב? צוות נח בטבע ישמח לעזור ולהגשים את אירוע החלומות