הפקת חתונה בטבע ליד שדות בעיצוב לבן

6 לוקיישנים לחתונה בטבע

מה בכתבה

חתונה היא אירוע של פעם בחיים וכיאה לאירוע של פעם בחיים היא צריכה להיות מושלמת ומותאמת בדיוק לאופי של החתן והכלה. את אופי החתונה יתגבש בעזרת הלוקיישן, המוזיקה, האוכל ועיצוב המתחם. במאמר זה נתרכז בבחירת הלוקיישן ונרכז לכם 6 לוקיישנים לחתונה בטבע.

בשנים האחרונות קיום חתונות בטבע הוא טרנד הולך וגובר. אם בעבר רובם המוחלט של הזוגות התחתנו באולמות וגני אירועים, כיום זוגות רבים יוצאים מן הקופסא ובוחרים לחוגג את היום המיוחד שלהם דווקא בטבע.
אם גם אתם בחרתם לקיים את החתונה שלכם בטבע ולא באולם או גן אירועים, הבחירה הראשונה שעליכם לבחור היא- איפה לקיים את החתונה.
לשמחתנו, הטבע העשיר והמגוון במדינתנו היפה מעניק לנו אין ספור אפשרויות ללוקיישנים מיוחדים לחגיגת החתונה.

חתונה בכרם

אחד הלוקיישנים הקסומים ביותר לקיום חתונה בטבע הוא כרם הענבים. בין שורות מסודרות של גפנים פוריים ואשכולות ענבים ניתן לקיים חתונה מיוחדת במינה. החתונה בכרם מתאימה בעיקר לחתונות בסגנון קלאסי ופנסי.

חתונה בשדה שיבולים

שדה השיבולים הזהוב מושלם לחתונות צהריים באביב, הנוף שמסופק על ידי השדה יכול להשתלב מעולה עם עיצובי בוהו שיק ונותן רקע מושלם לתמונות באירוע.

חתונה ביער

בין עצים גבוהים וריצפה מלאה באצטרובלים, היער מספק לנו לוקיישן קסום וייחודי. חתונה ביער קצת מורכבת מבחינה לוגיסטית אך התוצר הסופי שמתקבל מהמם ומרגש.

חתונה על חוף הים

רעש הגלים, השמש השוקעת באופק והחול הזהב מייצרים תמונה חלומית ורגוע. החוף מתאים במיוחד לחתונות שקיעה קייציות. חשוב להדגיש כי חתונה על חוף הים עשויה להיות יקרה יותר משאר החתונות בטבע.

חתונה בחצר

במידה ויש לכם חצר גדולה, ניתן לחגוג בה את אירוע החלומות שלכם. עם עיצוב נכון, כל חצר תהפוך בן רגע לגן אירועים מפואר עטוף דשא סינטטי ועיצוב בהתאמה אישית לחתן ולכלה. לחגוג את חתונתכם היא סימול של אהבה וביתיות.

חתונה בחצר
חתונה בחצר

חתונה במדבר

החולות המדבריים בגווני צהוב וכתום מעניקים לנו נופים המזכירים את אריזונה בה התחיל טרנד עיצוב האירועים הבוהו שיק. החתונות במדבר מאופיינות באותנטיות ושלווה.

ששת הלוקיישנים הללו הינם הלוקיישנים המבוקשים ביותר אך ישנם עוד לוקיישנים לחתונה בטבע רבים. צוות נח בטבע ישמח לעזור לכם בבחירת הלוקיישן וארגון החתונה. עשו את הצעד הראשון בדרך לאירוע החלומות והשאירו פרטים 12

חוגגים אירוע בקרוב? צוות נח בטבע ישמח לעזור ולהגשים את אירוע החלומות