עיצוב אירועים-שולחן לבן

6 סיבות לקיים אירועים בצהריים

מה בכתבה

כשהשמש במיטבה וקרניה מלטפות את כדור הארץ נוצר מן קסם שניתן רק להרגיש, דמיינו את אותו הקסם בשילוב של אירוע חלומי, האנשים האהובים עליכם, מוזיקה טובה ואוכל מעולה.

בעוד שבעבר מרבית האירועים שנחגגו בצהריים היו בעיקר בריתות ויתר האירועים היו נחגגים בשעות הערב, בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים לקיים את האירוע שלהם דווקא בשעות הצהריים.
כיום- חתונות, בר ובת מצווה ואפילו אירועי חברה נחגגים בשעות הצהריים.
אם אתם חוגגים אירוע בקרוב ואתם שוקלים לקיים אותו בצהריים, הכתבה הבאה היא עבורכם! ריכזנו את מיטב הסיבות למה כדאי לקיים אירועים דווקא בצהריים ומה היתרונות המרכזיים.

1.מחיר

זהו לא סוד שקיום אירוע יכול להגיע לסכומים אסטרונומים. לבוש, איפור, אלכוהול ו-Dj הם רק חלק קטן מההוצאות הנלוות בקיום אירוע כאשר הסכום המשמעותי הולך לאולם או גן האירועים.
השיקול הכלכלי תופס משקל כאשר מתכננים כיצד האירוע מתקיים ובאיזה שעות. במרבית המקרים קיום אירוע צהריים הוא זול מאירוע ערב, גני האירועים והאלומות גובים מחיר מופחת בעבור השכרת המקום ומנות האוכל.

2.הזמן המושלם לצילומים

לאחר כמה שעות האירוע נגמר ומה שנשאר זה רק זיכרונות ומזכרות. עלינו לדאוג שהמזכרות ייהיו ייחודיות ויפות ושעות האור מעניקות לנו את כל התנאים להוציא את התמונות המושלמות למזכרת! בשעות השמש, התמונות יוצאות צבעוניות יותר, חמות יותר ושמחות יותר.

3. אירועים באווירה אחרת

אירוע הצהריים מספקים אווירה אחרת, קלילה ומשוחררת יותר. הזרימה של האורחים שונה מאירועי הערב. הלבוש, סוג האוכל, השתיה, האטרקציות ואפילו המוזיקה שונים באירועי הצהריים.
האווירה המיוחדת שקרני השמש יוצרות ביחד עם עיצוב אירוע ייחודי הופכות כל אירוע סביר לחגיגה אמיתית ומיוחדת.

4. אוכל ושתיה שונים

מרבית אולמות האירועים מציעים תפריט אחר לאירועי הצהריים. את המנות העמוסות והכבדות מחליפות מנות קלילות יותר שמענגות את החך של האורחים ואלכוהול קליל וקיצי כמו קוקטיילים מרעננים וצבעוניים או עמדת ערק לימונים.

בר קוקטיילים מושלם לצהריים
בר קוקטיילים מושלם לאירוע צהריים

5.שעות נוחות

באירועי ערב, מלבד האורחים הקרובים שחוגגים ברחבת הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה, מרבית האורחים מצויים בלחץ של זמן ורוצים לחזור לבית מוקדם בגלל הילדים או העבודה. קיום אירוע בשעות הצהריים המאוחרות הופך את האירוע לידידותי בעבור האורחים.

6. זמן מושלם לאירוע חברה

במידה ואתם מקיימים אירוע חברה, כנס או הרצאה, אירוע צהרים יהיה הפתרון האידיאילי! מעבר לעלות הנמוכה יחסית לאירוע ערב, האורחים יהיו מרוכזים יותר והאירוע בשעות הצהריים יעזור לשבור במעט את שגרת היום יום ולא יבוא על חשבון הזמן הפרטי בערב.

אירוע צהריים בטבע

על אירועים בטבע אנו מדברים רבות כי זו המומחיות שלנו! קיום אירועים ובפרט חתונות בטבע בצהרי היום הופכים את האירוע למיוחד הרבה יותר. חום השמש בשילוב עם הטבע היפיפה מסביב למתחם האירועים יוצרים אווירה משגעת.

חוגגים אירוע בקרוב? צוות נח בטבע ישמח לעזור ולהגשים את אירוע החלומות